AKCE

KULTURNÍ AKCE – KVĚTEN

21. 5. – 25. 5. 2018 – Škola v přírodě                                                                                                                                        Děti, které se zúčastní Školy v přírodě, se sejdou na hlavní budově od 6.30 do  7.45h se svými zavazadly. Do batůžku dětem zabalte pláštěnku, pití v podepsané lahvičce se šroubovacím uzávěrem, který neteče a malou sladkost bez čokolády!!! (Tvrdé bonbóny a žvýkačky NE!!!)                                                                         Rodiče prosíme o vyplnění potvrzení o bezinfekčnosti v den odjezdu u paní učitelky.                                            Dětem, kterým bývá v autobusu nevolno, dejte prosím preventivně Kynedril.                                                           Léky, které vaše děti užívají, předejte s pokyny paní učitelce Evě Krbcové.                                                     Informace o příjezdu do Velké Úpy i o čase návratu ze školy v přírodě, se dozvíte informacemi na dveřích hlavní budovy. Předpokládaný návrat je podle okolností asi v 17.00h.                                                                 Adresa pobytu: Hotel HELA                                                                                                                                                                                                   Velká Úpa 134                                                                                                                                                                                             542 21 Pec pod Sněžkou                                                                                                                                         Děti, které zůstávají v době konání školy v přírodě ve školce, se budou celý týden scházet na hlavní budově.                                                                                                                                                                                                Třída Koťat bude v tyto dny mimo provoz a děti z této třídy budou spojeny s třídou Štěňat.                                                                                                                                                                                                         Třídy Broučci a Motýlci budou spojeny s dětmi ze třídy Žabky.                                                                                                                                                                                                             Děti ze třídy Žabky budou rozděleny podle rozpisu, který bude připraven v zimní zahradě u vstupu do šatny Broučků.

KULTURNÍ AKCE – ČERVEN

1. 6. 2018 – CELODENNÍ VÝLET DO TICHÉHO ÚDOLÍ S OBĚDEM V PŘÍRODĚ –                                                                                Děti ze třídy Žabky se sejdou ve své třídě v obvyklém čase a rozcházet se budou                                                       na hlavní budově v 15.00h. Do batůžku sbalte dětem pláštěnku, pití v lahvičce,                                                       která neteče a malou sladkost bez čokolády!!!

14. 6. 2018 – VÝŠLAP S RODIČI – procházka kolem řeky k občerstvení U šraněk, kde si                                                                 na ohništi upečeme buřty, jablka či chléb, podle toho, co si kdo přinese. Doneste prosím                                   i polínko do ohně. Sraz na hlavní budově v 17.00h.

21. 6. 2018 – PASOVÁNÍ NA ŠKOLÁKY + PŘESPÁNÍ VE ŠKOLCE –                                                                                                             sejdeme se v 17h na hlavní budově, kde budou předškoláci pasováni na školáky. Po                                               skončení akce s rodiči bude následovat program pro předškoláky (plnění                                                                  různých úkolů, večeře, procházka večerním Žalovem atd.)                                                                                                 Přineste dětem s sebou oblečení na zahradu, spacák, pyžamo,                                                                                        čisté spodní prádlo, kartáček na zuby pokud nemají ve školce.                                                                                         Paní učitelce prosím nahlaste, kdy si budete své děti vyzvedávat (zda                                                                            ráno, po obědě či po odpočinku). Dobrůtky pro mlsné jazýčky jsou vítány.

22. 6. 2018 – Děti ze třídy Žabky budou celý den na hlavní budově.

27. 6. 2018 – ZOO CHLEBY – celodenní výlet sraz do 6.45h ve svých třídách.                                                                                        Rozcházet se budeme všichni na hlavní budově. S sebou sbalte dětem                                                                          do batůžku pláštěnku, pití v lahvičce, která nepoteče a malou sladkost bez čokolády!!!                                        Předpokládaný návrat je v 15.00h.